CNC esztergályos

  • Cég neve

    Gellért Shop Bt

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Egyedi alkatrészgyártáshoz keresünk CNC esztergályos szakmunkást , hagyományos esztergályos gyakorlattal és CNC programozási tudással, HAAS vezérlőre. Fémek és nemfémes egyedi alkatrészek megmunkálására, önálló munkavégzéssel, alkatrészek programjainak írása műszaki dokumentáció alapján.

Elvárások

Forgácsoló szakképesítés, szakmában eltöltött min. 2 év, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság, önállóság.

Előnyt jelent

G-kódos program ismeret
HAAS vezérlő ismeret
CAD-CAM  ismeret
Több éves gyakorlat

Amit kínálunk

1 műszak, családias légkör, 13.havi fizetés,szabad hétvége, hozzájárulás a bejáráshoz, magas szakmai fejlődés.

Céginformáció

A Gellért Shop Bt. 1993-ban alakult, családi vállalkozás. Hagyományos és CNC megmunkáló gépeinkkel az egyedi alkatrészek gyártásával foglalkozunk.

w w w. gellertshop. hu